Дзеркало поворотне 500×700 мм з ручкою
Дзеркало поворотне 500×700 мм з ручкою для маломобільних груп населення (МГН) — це спеціалізоване сантехнічне обладнання, призначене для облаштування доступних санвузлів у громадських будівлях, медичних закладах, закладах освіти, торгових центрах та житлових приміщеннях.
Завдяки поворотному механізму дзеркало можна регулювати під різним кутом нахилу, що дозволяє комфортно користуватися ним людям на інвалідному візку або людям з обмеженою мобільністю. Зручна ручка забезпечує просте та безпечне налаштування положення дзеркала.
Основні характеристики:
Матеріал: рама дзеркала нержавіюча сталь AISI 304, товщина 1,5 мм, розмір 15х15 мм; товщина дзеркала 4 мм;
Поверхня: глянцева (полірована);
Розмір виробу: 500*700; довжина ручки 250 мм;
Монтаж: настінний;
Кріплення: через нержавіючі фланці (2 шт., товщина 2 мм, 60х80 мм), фіксується на 4 нержавіючі шурупи (6*70) з дюбелем (10*60), кріплення йде у комплекті.
!!! кут нахилу 10–15° вперед.








