вул. Південне шосе, 54 Б

Електроди зварювальні Моноліт PROF діаметр 3 мм: уп 2.5 кг

Є в наявності: 19 шт
Артикул: 04494
Виробник: МОНОЛИТ / PLASMATEC
Покрытие рутиловый

Спец. пропозиція *
400.93 грн
414.92 грн


Обмін та повернення протягом 14 днів!
Доставка:
  • Нова пошта/Укр пошта (по всій Україні)
  • Самовивіз з магазинів
Способи оплати:
  • Оплата при отриманні на пошті (по передплаті 100грн)
  • Повна оплата на карту Visa/MasterCard
  • Самовивіз з передплатою 20% (від суми замовлення)
ЄВідновлення

зварювальні електроди МОНОЛІТ PlasmaTEC у Запоріжжі, електроди MONOLITH за низькою ціною у Запоріжжі 

Електроди МОНОЛІТ РЦ відрізняються від аналогічних товарів інших виробників зменшеною величиною виділень та інтенсивністю утворення зварювального аерозолю і марганцю під час зварювання металу. Це було досягнуто шляхом підбору високоякісної сировини та високим рівнем контролю технологічних процесів при виробництві електродів. Інститутом електрозварювання ім. Є.О. Патона НАН України та Інститутом медицини праці АМН України підтверджено, що виділення марганцю знижено більш ніж на 30%, а виділення шкідливих речовин у зварювальному аерозолі — більш ніж на 28%;

Електроди МОНОЛІТ РЦ відрізняються легким початковим і повторним запалюванням, м’яким і стабільним горінням дуги, забезпечують малі втрати металу від розбризкування, рівномірне плавлення покриття, відмінне формування металу шва, легке відокремлення шлакової кірки.

Дозволяють виконувати зварювання на гранично низьких струмах. Для електродів малого діаметра зварювання може здійснюватися від джерел живлення, що підключаються до побутової мережі.

Зварювання у важкодоступних місцях. Можливість згинати електрод без пошкодження обмазки. Можливе зварювання по окислених, масляних та пофарбованих поверхнях.

Хімічний склад наплавленого металу, %

Механічні властивості металу шва

Умови застосування:

  • коефіцієнт наплавлення 8,5 — 9,5 г/А·год. Витрата електродів на 1 кг наплавленого металу — 1,75 кг
  • електроди марки МОНОЛІТ РЦ призначені для зварювання кутових, стикових, нахлесткових з’єднань з металу товщиною від 3 до 20 мм
  • електроди малочутливі до якості підготовки кромок, наявності іржі та інших поверхневих забруднень
  • при монтажному зварюванні можлива робота в усіх просторових положеннях без зміни зварювального струму

За нормальних умов зберігання не потребують прокалювання перед зварюванням. У разі зволоження прокалювання: 110±10°С 25-30 хв.

Електроди МОНОЛІТ РЦ  (PlasmaTEC) діаметр 3 мм  купити в СТРОЙОПТОМ за низькою ціною з доставкою по Запоріжжю та Запорізькій області через замовлення в нашому інтернет-магазині  https://stroyoptom.zp.ua  або зробити замовлення у менеджерів.

Покрытие рутиловый

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Ви дивились